Uluslararası Bankacılık Kongresi

Uluslararası Bankacılık Kongresi

Hakkında

Kamuoyu Duyurusu

13 Mayıs 2022

Türkiye Bankalar Birliği (TBB) ve bankacılık ve finans eğitimi bölümleri olan bazı üniversitelerin işbirliğinde, ulusal ve uluslararası kapsamda akademisyenlerin ve bankacılık sektörü temsilcilerinin katılımıyla 6 – 7 Ekim 2022 tarihlerinde Uluslararası Bankacılık Kongresi düzenlenecektir.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen ve çevrimiçi gerçekleşecek kongre üniversitelerle bankacılık sektörü arasındaki bağları güçlendirmek, finans sektöründeki güncel gelişmeler ve akademik çalışmalar hakkında TBB üyelerini bilgilendirmek amacıyla başlatılan “Sektör-Akademi” işbirliği çalışmaları kapsamında hayata geçirilmektedir. Kongreye, tebliğ sunarak veya dinleyici olarak katılım sağlanabilecektir. Katılımcı tebliğleri hakem değerlendirmesi akabinde uygun bulunmaları halinde çeşitli yayınlarda yer alabilecektir.

Bankacılık, finans, sigortacılık, sermaye piyasaları, risk yönetimi, banka muhasebesi, pazarlaması, denetimi, hukuku gibi benzeri konulardaki tebliğlerin bildiri özetlerinin 30 Haziran 2022 tarihine kadar Bilim Kuruluna gönderilmesi gerekmektedir.

Kongreye katılım, bildiri gönderimi ve detaylı tüm bilgilere www.bankacilikkongresi.org adresli internet sitesinden ulaşılabilmektedir.
Kamuoyunun bilgisine sunulur.

Saygılarımızla,

Türkiye Bankalar Birliği

Teklif Alın

    Lütfen gerekli alanları doldurun.
    Teşekkürler. Talebiniz alındı en kısa zamanda dönüş sağlanacaktır.